Задайте питання юристу

932 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Кримінальне право, 01 липня 2025, питання №138952 500₴

Дізнатись суть справи

Як за номером судового провадження 761/25507/25 дізнатись номер досудового розслідування та суть справи

Відповіді юристів (6)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    На жаль, але навіть за номером справи дізнатися номер кримінального провадження неможливо. Загалом мені не вдалося щось знайти за Єдиним реєстром судових рішень.

    Водночас на Порталі судової влади міститься інформація про те, що це дійсно кримінальне провадження, яке призначено до судового розгляду на 15.08.2025 10:30. Також є ПІБ потерпілої особи.

    На жаль, але стаття ККУ, яка інкримінується підозрюваному/обвинуваченому відсутня. Справу слухає Шевченківський районний суд міста Києва. Як варіант, за детальною інформацією можна звернутися саме туди.

    З повагою! Щасти Вам!

    Зеленько Юрій Васильович
    Зеленько Юрій Васильович 19 годин тому

    Адвокат, м. Запоріжжя, 25 років досвіду

    Спілкуватися у чаті

    Ви учасник? Так - ознайомтесь у відповідному правоохоронному органі з матеріалами досудового розслідування або найміть адвоката для цього. Якщо ні - це таємниця слідства.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Генадію!

    Ви потерпілий чи обвинувачений?

    Дізнатись відповідну інформацію може сторона по справі шляхом подання особистого звернення або адвокатського запиту від свого представника до слідчого, який веде справу.

    ЄРДР не є відкритим реєстром, як для прикладу, єдиний державний реєстр судових рішень, доступ до ЄРДР обмежений, адже він призначений для правоохоронних органів.

    Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 214 КПК слідчий, дізнавач, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

    Згідно приписів пункту 1 Глави 2 Розділу І Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення [затверджений Наказом Генерального прокурора від 30.06.2020 р. № 298] до Реєстру вносяться відомості, зокрема, про:

    • час та дату надходження заяви, повідомлення про кримінальне правопорушення або виявлення з іншого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;
    • прізвище, ім’я, по батькові [найменування] потерпілого або заявника;
    • інше джерело, з якого виявлені обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;
    • короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, наведених потерпілим, заявником чи виявлених з іншого джерела;
    • попередню правову кваліфікацію кримінального правопорушення із зазначенням статті [частини статті] закону України про кримінальну відповідальність;
    • передачу матеріалів та відомостей іншому органу досудового розслідування, дізнання або за місцем проведення досудового розслідування [частина п’ята статті 36, частина сьома статті 214, статті 216, 218, пункт 4 частини другої статті 301 КПК];
    • прізвище, ім’я, по батькові керівника органу прокуратури, прокурора, керівника органу досудового розслідування, слідчого, детектива, прізвище, ім’я, по батькові керівника органу прокуратури, прокурора, керівника органу досудового розслідування, слідчого, детектива, керівника органу дізнання, дізнавача [уповноваженої особи інших підрозділів], який вніс відомості до Реєстру та/або розпочав досудове розслідування та/або здійснює досудове розслідування чи процесуальне керівництво;
    • дату та час затримання особи [звільнення]; обрання, зміну та скасування запобіжного заходу; час та дату повідомлення про підозру.

    З системного аналізу положень КПК та Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення вбачається, що після надходження заяви першочергово до ЄРДР вносяться відомості про кримінальне правопорушення.

    Опісля на підставі відповідних постанов призначається прокурор – процесуальний керівник та слідчий, про що невідкладно в ЄРДР вносяться відповідні відомості, про керівника органу дізнання, дізнавача [уповноваженої особи інших підрозділів], який вніс відомості до Реєстру та/або розпочав досудове розслідування та/або здійснює досудове розслідування чи процесуальне керівництво; дату та час затримання особи [звільнення]; обрання, зміну та скасування запобіжного заходу; час та дату повідомлення про підозру тощо.

    Інший варіант - звернутись до суду.

    Відповідно до вимог чинного законодавства особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами цивільних, адміністративних, кримінальних проваджень та проваджень про адміністративні правопорушення.

    Згідно з Інструкцією з діловодства в місцевих та апеляційних судах України:

    1. Справи (матеріали кримінального провадження) видаються для ознайомлення апаратом суду за резолюцією судді (судді-доповідача), або голови суду, або заступника голови суду, або секретаря відповідної судової палати на підставі письмової вимоги (заяви) таким особам: прокуророві, який має право на участь у розгляді справи, - після пред'явлення службового посвідчення; адвокатам, які беруть участь у розгляді справ (після пред'явлення документа, що посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги, зокрема: посвідчення адвоката, договору про надання правової допомоги; довіреності; ордера; доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги); учасникам справи (кримінального провадження), а також особам, які не брали участі в справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки (після пред'явлення документа, що посвідчує особу: паспорта, службового посвідчення, пенсійного посвідчення тощо, та в необхідних випадках - доручення представника). Особам, які мають право витребування справ за службовим становищем для проведення аналізів, узагальнень або з іншою метою, не пов'язаною з розглядом справи (матеріалів кримінального провадження), справи видаються тільки на підставі відповідної письмової вимоги з резолюцією голови суду (якщо провадження у справі закінчено) або судді/суддідоповідача (якщо провадження у справі не закінчено), після пред'явлення службового посвідчення.
    2. Ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) проводиться виключно у приміщенні суду, у визначеному наказом голови суду місці, протягом усього робочого часу суду та в присутності працівника апарату суду. Ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) та протоколом (журналом) судового засідання особи, яка перебуває під вартою (підозрюваної, обвинуваченої або засудженої), відбувається у спеціально відведеному місці приміщення суду, визначеному головою суду (у Могилів-Подільському міськрайсуді це спеціальна кімната, що знаходиться на першому поверсі центрального входу до будівлі суду).
    3. Факт ознайомлення із матеріалами справи (кримінального провадження) фіксується працівником апарату суду в журналі видачі судових справ (додаток 9) шляхом вчинення запису про те, хто і коли ознайомлювався зі справою (матеріалами кримінального провадження).
    4. У порядку підготовки судової справи для ознайомлення відповідальний працівник суду після отримання заяви з резолюцією та судової справи забезпечує (перевіряє) її формування згідно з вимогами Інструкції (зокрема, перевіряються наявність томів, повнота підшивання матеріалів справи, наявність опису, відповідність змісту опису фактичній наявності документів, наявність та цілісність технічних носіїв з аудіозаписом (відеозаписом) судового засідання).
    5. Судова справа видається для ознайомлення після перевірки документів, що посвідчують особу та її повноваження відповідно до чинного законодавства. Особи під час ознайомлення з матеріалами судових справ можуть робити з них виписки та копії відповідно до вимог законодавства.
    6. Після ознайомлення з матеріалами судової справи така особа робить відповідний запис на своїй заяві про надання судової справи для ознайомлення (із обов'язковим зазначенням підпису, ініціалів та прізвища, дати ознайомлення), після чого заява долучається до матеріалів судової справи.
    7. При поверненні судової справи після ознайомлення відповідальний працівник, який видавав судову справу, повинен ретельно перевірити наявність у судовій справі всіх документів у присутності особи, якій справа надавалась для ознайомлення. У разі виявлення нестачі документів, аркушів, їх пошкодження складається акт у двох примірниках, один з яких за резолюцією судді долучається до судової справи, другий - передається для вжиття відповідних заходів керівнику апарату суду.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Справа №: 761/25507/25 від 19.06.2025 призначена до розгляду в Шевченківському районному суді міста Києва на 15.08.2025 10:30.

    Для того, щоб ознайомитись з матеріалами справи Вам або Вашому адвокату необхідно звернутися до загальної канцелярії суду з письмовою заявою. Помічник судді, секретар судового засідання, секретар суду повідомляє особу, що подала заяву, про дату та час коли справа може бути надана для ознайомлення. Як правило, можливість ознайомлення з матеріалами справи надається в день звернення із заявою або наступного дня.

    Зразок заяви про ознайомлення з матеріалами справи.

    Відповідно до Розділу Х Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України, затвердженої наказом ДСА від 20.08.2019 № 814 https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0814750-19#n2...:

    1. Справи (матеріали кримінального провадження) видаються для ознайомлення апаратом суду за резолюцією судді (судді-доповідача), у разі його відсутності - іншого судді зі складу суду, що розглядає справу, у разі відсутності всього складу суду - секретаря відповідної судової палати, у разі відсутності секретаря судової палати - заступника голови суду, а у разі відсутності заступника голови суду - голови суду на підставі письмової вимоги (заяви) таким особам:

    • прокуророві, який має право на участь у розгляді справи, - після пред'явлення службового посвідчення;
    • адвокатам, які беруть участь у розгляді справ (після пред'явлення документа, що посвідчує повноваження адвоката на надання правової допомоги, зокрема: посвідчення адвоката, договору про надання правової допомоги; довіреності; ордера; доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги);
    • учасникам справи (кримінального провадження), а також особам, які не брали участі в справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки (після пред'явлення документа, що посвідчує особу: паспорта, службового посвідчення, пенсійного посвідчення тощо, та в необхідних випадках - доручення представника).

    Особам, які мають право витребування справ за службовим становищем для проведення аналізів, узагальнень або з іншою метою, не пов'язаною з розглядом справи (матеріалів кримінального провадження), справи видаються тільки на підставі відповідної письмової вимоги з резолюцією голови суду (якщо провадження у справі закінчено) або судді/судді-доповідача (якщо провадження у справі не закінчено), після пред'явлення службового посвідчення.

    2. Ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) проводиться виключно у приміщенні суду, у визначеному наказом голови суду місці, протягом усього робочого часу суду та в присутності працівника апарату суду. Ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) та протоколом (журналом) судового засідання особи, яка перебуває під вартою (підозрюваної, обвинуваченої або засудженої), відбувається у спеціально відведеному місці приміщення суду, визначеному головою суду.

    3. Факт ознайомлення із матеріалами справи (кримінального провадження) фіксується працівником апарату суду в журналі видачі судових справ (додаток 9) шляхом вчинення запису про те, хто і коли ознайомлювався зі справою (матеріалами кримінального провадження).

    4. У порядку підготовки судової справи для ознайомлення відповідальний працівник суду після отримання заяви з резолюцією та судової справи забезпечує (перевіряє) її формування згідно з вимогами Інструкції (зокрема, перевіряються наявність томів, повнота підшивання матеріалів справи, наявність опису, відповідність змісту опису фактичній наявності документів, наявність та цілісність наявних у справі технічних носіїв з аудіозаписом (відеозаписом) судового засідання, у випадку збереження запису на оптичному диску).

    У випадку необхідності надання для ознайомлення судової справи (матеріалів кримінального провадження), щодо якої прийнято рішення про розгляд (формування та зберігання) в електронній чи змішаній (паперовій та електронній) формі, справа надається для ознайомлення у відповідній(их) формі(ах) (паперовій та/або електронній).

    Суддя (суддя-доповідач), у провадженні якого перебуває судова справа, самостійно, виходячи з конкретних обставин справи, вирішує питання про форму (паперову, електронну чи змішану), у якій буде надана для ознайомлення така справа.

    5. Судова справа видається для ознайомлення після перевірки документів, що посвідчують особу та її повноваження відповідно до чинного законодавства.

    Особи під час ознайомлення з матеріалами судових справ можуть робити з них виписки та копії відповідно до вимог законодавства.

    6. Після ознайомлення з матеріалами судової справи така особа робить відповідний запис на своїй заяві про надання судової справи для ознайомлення (із обов'язковим зазначенням підпису, власного імені та прізвища, дати ознайомлення), після чого заява долучається до матеріалів судової справи.

    7. При поверненні судової справи після ознайомлення відповідальний працівник, який видавав судову справу, повинен ретельно перевірити наявність у судовій справі всіх документів у присутності особи, якій справа надавалась для ознайомлення.

    У разі виявлення нестачі документів, аркушів, їх пошкодження складається акт у двох примірниках, один з яких за резолюцією судді долучається до судової справи, другий - передається для вжиття відповідних заходів керівнику апарату суду.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Турчин Ярослав Олексійович

    ДОБРОГО ДНЯ, пане ГЕННАДІЙ! Це кримінальна справа, що стосується крадіжки (ч. 4 ст. 185 КК України), адже вчинена в умовах правового режиму воєнного стану, що є окремою кваліфікуючою ознакою правопорушення. Ви у справі потерпілий. У зв"язку з цим Вам мав слідчий під час вручення пам"ятки про права потерпілого - повідомити № справи у ЄРДР. Водночас, якщо Ви подавали заяву про кримінальне правопорушення, Вам слідчий мав надати Витяг з ЄРДР, що передбачено ст. 214 КПК України.

    Відповідно до ч. 1, 2 ст. 55 КПК України: Потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди.

    Права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.

    Потерпілому вручається пам’ятка про процесуальні права та обов’язки особою, яка прийняла заяву про вчинення кримінального правопорушення.

    Єдиний унікальний номер: 761/25507/25, номер провадження: 1-кп/761/3532/2025

    Справа знаходиться на розгляді судді Шевченківського районного суду м. Києва Слободянюка Павла Леонідовича (вулиця Дегтярівська, 31А, Київ, 03057) - район Лук"янівського кладовища та Парку імені І.Багряного (колишній парк Пушкіна).

    Помічник судді - 044 298-58-92. Кабінет 513 (5-й поверх)

    У Вас по справі статус потерпілого.

    Обвинувальний акт надійшов до суду 19.06.2025 р. Справа призначена до розгляду на 15.08.2025 10:30. Рішення про це ухвалено судом 28 червня.

    ЄРДР поки що сказати не можу. Працівникам суду заборонено розголошувати інформацію по кримінальним справам і відкритий доступ до цієї інформації відсутній. Але Ви можете отримати більше інформації як учасник справи (сторона кримінального повадження) в статусі потерпілого - черезх особистий електронний кабінет в системі "Електронний суд" Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

    https://cabinet.court.gov.ua/

    Для реєстрації в кабінеті Вам знадобиться електронний цифровий підпис або ДІЯ.Підпис.

    Інструкція по реєстрації в Електронному суді за посиланням.

    https://wiki.court.gov.ua/w/%D0%A0%D0%B5%D1%94%D1%...

    В залежності від обставин потерпілий має право заявити в рамках кримінального провадження цивільний позов, щоб відшкодувати майнову та/або моральну шкоду, яку завдано злочином.

    Також адвокат має право приймати участь у провадженні, користуватися правовою допомогою адвоката.

    Відповідно до вимог ч. 1 ст. 124 КПК України, у разі ухвалення обвинувального вироку суд стягує з обвинуваченого на користь потерпілого всі здійснені ним документально підтверджені процесуальні витрати. Такі витрати складаються, у тому числі, із витрат на правову допомогу (п. 1 ч. 1 ст. 118 КПК України).

    Чинне кримінальне процесуальне законодавство України не встановлює чіткого переліку доказів, які необхідно надати суду на підтвердження понесених витрат на професійну правову допомогу, однак зобов`язує надати докази на підтвердження розміру процесуальних витрат, у тому числі на правову допомогу, що входить до предмета доказування у кримінальному провадженні ст. 91 КПК України.

    Якщо Ви потерпілий по справі, то повідомити про судове засідання Вас зобов"язані повісткою.

    Скоріш за все це буде лише підготовче судове засідання 15 серпня.

    За статтею 314 КПК України:

    Підготовче судове засідання відбувається за участю обвинуваченого (крім випадків, коли здійснювалося спеціальне досудове розслідування), прокурора, захисника, потерпілого, його представника та законного представника, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача та його представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для судового розгляду. Після виконання вимог, передбачених статтями 342-345 цього Кодексу, головуючий з’ясовує в учасників судового провадження їх думку щодо можливості призначення судового розгляду.

    У разі встановлення об’єктивної неможливості ознайомитися з матеріалами дізнання у порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 301 цього Кодексу, суд за клопотанням сторони кримінального провадження вирішує питання про відкриття сторонами кримінального провадження матеріалів дізнання, про що постановляє відповідну ухвалу (ч. 2).

    На попереднє судове засідання в призначені день і годину повинні прибути прокурор, обвинувачений, захисник, потерпілий та ситуативно - представник і законний представник потерпілого, цивільний позивач, його представник та законний представник, цивільний відповідач та його представник, і головуючий відкриває підготовче судове засідання та оголошує про розгляд кримінального провадження.

    Згідно зі статтею 325 КПК України, якщо в судове засідання не прибув за викликом потерпілий, який належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання, суд, заслухавши думку учасників судового провадження, залежно від того, чи можливо за його відсутності з’ясувати всі обставини під час судового розгляду, вирішує питання про проведення судового розгляду без потерпілого або про відкладення судового розгляду. Суд має право накласти грошове стягнення на потерпілого у випадках та порядку, передбачених главою 12 цього Кодексу.

    Потерпілому не обов'язково мати адвоката у кримінальному провадженні, але він має право на представництво. Потерпілий може самостійно брати участь у процесі. В тому числі через систему відеоконференцзв"язку.

    У кримінальному провадженні потерпілий може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, як передбачено Кримінальним процесуальним кодексом України (ст. 336 КПК України). Це може бути здійснено як у приміщенні суду, так і поза ним, у випадках, передбачених законом.

    Суд може постановити ухвалу про участь учасника кримінального провадження у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду в порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті. Допит свідка, потерпілого, спеціаліста може здійснюватися у судовому засіданні в режимі відеоконференції виключно у приміщенні суду, визначеному судом. У виключних випадках в умовах воєнного або надзвичайного стану суд має право допитати свідка, потерпілого в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у порядку, передбаченому частинами четвертою - шостою цієї статті (ч. 7 ст. 336 КПК України).

    https://protocol.ua/ua/kriminalniy_protsesualniy_k...

    Щасти Вам!

    З повагою та розумінням, юрист Ярослав Турчин

    Братченко Віра Юріївна

    Доброго дня, Геннадій!

    Слідчим відділу поліції м. Києва скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва затверджений прокурором обвинувальний акт про визнання особи винною у вчиненні кримінального правопорушення, в якому Ви маєте процесуальний статус потерпілого. Тому інша сторона справи - особа відносно котрої Ви подали заяву про вчинення нею кримінального правопорушення, та/або особи яких встановлено в ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні.

    У відповідності до частини 1 статті 291 Кримінального процесуального кодексу України, обвинувальний акт складається слідчим, дізнавачем, після чого затверджується прокурором. Обвинувальний акт може бути складений прокурором, зокрема якщо він не погодиться з обвинувальним актом, що був складений слідчим, дізнавачем.

    Згідно частини 1 статті 128 Кримінального процесуального кодексу України особа, якій кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням завдано майнової та/або моральної шкоди, має право під час кримінального провадження до початку судового розгляду пред’явити цивільний позов до підозрюваного, обвинуваченого або до фізичної чи юридичної особи, яка за законом несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння.

    З матеріалами судової справи №761/25507/25 Ви маєте право ознайомитися в Шевченківському районі суді міста Києва, подавши заяву про ознайомлення з матеріалами справи на ім'я судді Слободянюка Павла Леонідовича, самостійно або через представника/адвоката. Також це можливо в Дії та кабінеті користувача підсистеми Електронний суд, після підвантаження судом матеріалів в електронному вигляді. Заяву Ви можете скласти самостійно, скористатися послугами юриста/адвоката, або скористатися зразками документів, розміщених в приміщенні суду в загальному доступі.

    Якщо ознайомлення з матеріалами справи проводиться зі зняттям копій чи використання технічних засобів, в заяві зазначається серія, номер, модель технічного засобу, що буде використовуватися Вами в ході ознайомлення з матеріалами справи.

    З повагою, юрист Віра Братченко.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України