Начните консультацию с юристом онлайн
Добри день, взяли курс за 400 Євро, курс на місяць по нейромережах. курс був куплений в траві по липень, але курс був записаний в лютому, ( про це ніде не було вказано) коли ми підняли це питання що на дяких дедлайнах не змінили дати ( здати дз до 24.04, але на дворі 22.06) були обіцяні співпраці їх не було, коли було останній урок , дуже багато дівчат начала писати поганий відгук, на це просто закрили всі чати, але в нас повинен бути доступ пів року, з спілкування куратора, потім нам видавали а-ля сертифікати, і видали його з помилкою. Чи можемо ми вимагати повернення коштів
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Юрист, г. Винница, 18 лет опыта
Доброго дня. Потрібно аналізувати договір чи публічну оферту або на якій підставі були придбані курси. На який рахунок перераховувались кошти? Якщо дійсно надавачі послуг мали на меті введення учасникі курсу в оману то потрібно висувати претензію на повернення коштів. Для детального аналізу потрібно більше інформації.
З повагою Ксенія Левченко.
Адвокат, г. Николаев, 34 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Наталія!
Відповідь на Ваше питання можно надати після аналізу договіра.
Проте вже зараз можна зазначити, що договір можна визнати недійсним, якщо правочин був визнаний вчиненим під впливом обману у разі навмисного цілеспрямованого введення іншої сторони в оману щодо фактів, які впливають на укладення правочину. Ознакою обману є умисел: особа знає про наявність чи відсутність певних обставин і про те, що друга сторона, якби вона володіла цією інформацією, не вступила б у правовідносини, невигідні для неї. Обман також має місце, якщо сторона заперечує наявність обставин, які можуть перешкодити вчиненню правочину, або якщо вона замовчує про їх існування. Тобто обман має місце тоді, коли задля вчинення правочину або надається неправдива інформація, або замовчується. Причому це робиться навмисно, з метою, аби правочин було вчинено. Отже, обман – це певні винні, навмисні дії сторони, яка намагається запевнити іншу сторону про такі обставини й наслідки правочину, які насправді настати не можуть.
Усі ці обставини (наявність умислу в діях відповідача, істотність значення обставин, щодо яких особу введено в оману, і сам факт обману) повинна довести особа, яка діяла під впливом обману (позивач).
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Можете написати офіційну претензію до підприємця та паралельно подати скаргу до Держспоживслужби.
Якщо під час укладення договору Вас обманули, до можна вимагати повернення коштів.
З повагою, юрист Дерій В.О.!