Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Защита прав потребителей, 24 сентября 2020, вопрос №29525

Компания отказывается возвращать деньги

Могу ли я отказаться от услуг компании по трудоустройству в Евросоюзе и вернуть свои деньги? Я заплатил за вакансию 300 евро наперёд в договоре указано что при отказе от услуг компании, компания не делает никаких компенсаций, ещё в договоре указано что при оплате вакансии я автоматически согласен со всеми его пунктами, то есть мне скинули договор я его прочитал и оплатил и ничего не подписывал. В назначении платежа когда оплачивал указал оплата за договор. Готов заплатить за дзвонок в компанию пригрозить судом

Ответы юристов (1)

    Десятник  Володимир  Олексійович

    Експерт-адвокат Десятник Володимир Олексійович, канд. юрид. наук, доцент.

    Адвокатське бюро «Експерт Володимир Десятник», засновник-директор

    Вашу проблему у форматі "запитання-відповідь" вирішити неможливо. Консультація також не є належною формою правничої допомоги, оскільки це розуміння застосування норм права тільки консультантом (наприклад, див. нижче ст. 45 Закону України "Про міжнародне приватне право"). В цьому випадку, ефективною формою є науково-практичне дослідження застосування норм права саме Верховним Судом, адже тільки його висновки обов'язкові для судів попередніх інстанцій. Розгляд спору в суді без такого дослідження є недоцільним, часто не вирішує проблему, але приносить невиправдані витрати на оплату адвоката та інші судові витрати.

    Стаття 45. Право, що застосовується до договору споживання

    1. До договорів споживання належать договори щодо придбання товарів та одержання послуг особою (споживачем) не для цілей підприємницької діяльності.

    2. Вибір права сторонами договорів споживання не може обмежити захист прав споживача, який надається йому імперативними нормами права держави, у якій є його місце проживання, перебування або місцезнаходження, якщо:

    1) укладенню договору передувала оферта або реклама в цій державі та споживач здійснив усе необхідне для укладення договору в цій державі; або

    2) замовлення від споживача було прийняте в цій державі; або

    3) споживач з ініціативи іншої сторони здійснив подорож за кордон з метою укладення договору щодо придбання товарів.

    3. У разі відсутності вибору права сторонами щодо договору споживання, у тому числі щодо його форми, застосовується право держави, у якій споживач має місце проживання або місцезнаходження.

    4. Положення частин другої і третьої цієї статті не застосовуються до договорів перевезення, надання послуг, якщо місцем укладення та виконання таких договорів є держава, інша ніж держава місця проживання або місцезнаходження споживача (крім договору у сфері туризму, який передбачає комбіноване перевезення та розміщення).


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України