Задайте вопрос юристу

495 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Защита прав потребителей, 25 октября 2020, вопрос №31536

Муниципальная няня ,нововведения

Добрый вечер , подскажите я официально в декретном отпуске плюс к этому я учусь на дневной форме , муж официально трудоустроин
Могу ли я получить муниципальную няню ?

Ответы юристов (1)

  Карпенко Андрей Владимирович
  Карпенко Андрей Владимирович 6 месяцев назад

  Адвокат, г. Киев, 22 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИПОСТАНОВА

  від 30 січня 2019 р. N 68

  Київ

  Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня"

  Із змінами і доповненнями, внесенимипостановами Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року N 1101,від 30 вересня 2020 року N 897

  5. Право на отримання компенсації послуги "муніципальна няня" мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є батьками, опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років (далі - договір) з муніципальною нянею.

  Компенсація послуги "муніципальна няня" надається отримувачам послуги "муніципальна няня" за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини відповідно до Закону України "Про зайнятість населення".

  ЗАКОН УКРАЇНИПро зайнятість населення

  7) зайнятість - не заборонена законодавством діяльність осіб, пов'язана із задоволенням їх особистих та суспільних потреб з метою одержання доходу (заробітної плати) у грошовій або іншій формі, а також діяльність членів однієї сім'ї, які здійснюють господарську діяльність або працюють у суб'єктів господарювання, заснованих на їх власності, у тому числі безоплатно.

  Выплаты Вам не положены.

  0 / 0

Похожие вопросы