Задайте питання юристу

880 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 25 травня 2024, питання №110373

Реорганізація шляхом приєднання

Вітаю! Звертаюсь до Вас з приводу наступного питання. Наша державна установа, яка підпорядковується МОЗ України знаходиться в стадії реорганізації. Реорганізація провадиться шляхом приєднання до Національного університету, який, в свою чергу, теж підпорядковується МОЗ України.
Тобто наша установа приєднується до іншого університету, як структурний підрозділ, без статусу юридичної особи.
Бухгалтерія нашої установи наполягає на тому, що треба звільнити усіх працівників з виплатою розрахункових за невикористані щорічні відпустки, а потім прийняти, бо інакше неможливо перевести працівників з коду нашої установи (відчужувача) на код університету (набувача).
Отже питання:
- Як правильно провести процедуру переведення або звільнення і прийняття в даному випаду?

Відповіді юристів (1)

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен 5 місяців тому

    Юрист, м. Суми, 31 рік досвіду

    Вітаю ! Так, яке вибере Ваша установа. Якщо буде звільнення працівників з ініціативи адміністрації - то по статті реорганізації. У цьому випадку хтось з працівників може і не влаштовуватися на роботу в Національний університет (філію), отримає розрахунок при звільненні і піде на біржу отримувати кошти. А хтось влаштується до філії, але не факт що приймуть). Другий варіант - не звільняти, а переводити до Національного університету (філії), у цьому випадку трудові відносини не перериваються.

    І той і той випадок реальні, все залежить від рішення засновника (органу управління) і керівництва Вашої державної установи, відповідно провинна бути згода університету.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України