Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
909 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Прошу надати консультацію з наступних питань:
1. Підпис рахунка-фактури до сплати:
Мій бухгалтер наполягає на тому, що рахунок-фактура обов'язково має бути підписаний до моменту сплати. Однак я переконана, що законодавство не вимагає підпису рахунка-фактури до сплати, якщо це не передбачено умовами договору. Прошу підтвердити або спростувати цю точку зору з посиланням на чинні нормативно-правові акти. Особливо цікавить, чи обов'язково підписувати рахунок-фактуру до сплати відповідно до Податкового кодексу України та **Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"
2. Призначення платежу:
Бухгалтер вказує, що призначення платежу в банківському переказі має бути таким самим, як найменування послуги в рахунку-фактурі. У зв'язку з цим він не вказав у призначенні платежу номер і дату договору, посилаючись на те, що це не обов'язково, оскільки на його думку призначення платежу є рівнозначним найменуванню послуги в рахунку.
Прошу надати юридичну консультацію щодо того, чи є вказівка на номер і дату договору в призначенні платежу обов'язковою за законом для правильної ідентифікації платежу, зокрема згідно з Податковим кодексом України та іншими відповідними нормативними актами.
Заздалегідь дякую за вашу допомогу і чекаю на відповідь.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA