Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
880 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
доброго дня. Близько 1 року тому моїх батьків почали "тероризувати" колектори за кредит особи, чиї батьки разом із моїми працюють на одній роботі. тоді питання затихло, оскільки крім моїх батьків поручителями було вказано ще кількох осіб з спільного місця роботи. Зараз телефонують із досудових розслідувань до моїх батьків по тому ж питанню, називають їх адресу проживання, ідентифікаційні коди і попереджують, що вони знову є поручителями у оформленні кредиту і якщо не погасять до нового року, то платитимуть не 18, а 40 тис грн. Як їм себе вберегти від небажаних наслідків?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (1)
Адвокат, м. Київ, 25 років досвіду
Доброго дня, якщо особа виступає в якості поручитеоя, то обов'язково відписується договір. З вашого питання я розумію, що було вказаний телефон ваших батьків як контактних осіб, це зовсім різні речі. До речі телефонувати слідчий не буде, це банальний психологічний тиск. Вам треба офіційно написати листат або скаргу та нацбанку, і не бути такими наівними в наш непростий час.
В разі необхідності, звертайтесь.