Начните консультацию с юристом онлайн
Я школьник и мне заблокировали банк, в связи с тем что я не предоставил информацию о происхождении средств, я превысил объем средств, и получил автолимит при разговоре с поддержкой мы вышли на стадию того с какой целью мне переводились деньги. их не устроил мой ответ а именно - Поповнення мого рахунку здійснювали знайомі та друзі, з якими ми разом відвідуємо заходи, спільно оплачуємо витрати на харчування, розваги та інші потреби. Усі операції були звичайними взаємними розрахунками між друзями.
Банк решил по итогу разорвать со мной контракт, мне отправили форму о том как мне зачислят средства на другой банк.
Просмотревши видео в ютубе на тему как можно разблокировать банк в той или инной ситуации, и там говорилось что при переводе на другой банк средст с заблокированого банка, банк напишет "ці гроші надіслані з заблокованого рахунку' просмотревшы это другой банк мой - основной, может так же разорвать со мной отношения, как мне поступить.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Максиме!
Вам потрібно написати заяву та вказати рахунок в інший банківській установі, на який Вам будуть переведені кошти. В іншому ж варіанті, кошти так і залишаться у банку, який розірвав із Вами договір.
На майбутнє:
Фінансовий моніторинг можна окреслити як правила виявлення та запобігання підозрілим фінансовим операціям.
Першочергова мета – дотримання прозорості та безпеки фінансових операцій. А також виявлення та запобігання тим, які можуть бути спрямовані на ухилення від сплати податків, відмивання грошей або фінансування тероризму.
Найповніше цілі та задачі фінансового моніторингу описує, а також регулює Закон України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”.
До цього закону регулярно вносяться поправки, він встановлює вимоги та правила ідентифікації клієнтів, розмір та інші критерії фінансових операцій, які можуть привернути увагу суб’єктів фінансового моніторингу.
Вимоги фінансового моніторингу в Україні встановлювали за світовими стандартами через необхідність адаптувати українське законодавство до європейського. Міжнародний банківський ринок вже звик контролювати та не допускати ризикових транзакцій і зловживань фінансовою системою.
Закон визначає “виконавців” (суб’єктів) фінансового моніторингу, за двома категоріями.
Первинні суб’єкти фінансового моніторингу – це всі суб'єкти господарювання, що надають фінансові послуги на території України. А саме:
Державні суб’єкти фінансового моніторингу – розробляють правила, якими мають керуватися первинні суб'єкти фінансового моніторингу, отримують інформацію від первинних та приймають кінцеві рішення. А саме:
Фінансовий моніторинг охоплює платежі юридичних осіб, ФОП та фізичних осіб.
Перевіряють клієнтів організацій, що надають фінансові послуги.
Перевірка має бути здійснена стосовно всіх клієнтів, з якими встановлюються відносини, а також в інших випадках, визначених ст. 11 Закону про фінмон.
Навіть надання консультаційних чи разових послуг не звільняє суб’єктів первинного фінансового моніторингу від необхідності здійснення належної перевірки своїх клієнтів.
Також суб’єкти фінмоніторингу повинні перевіряти своїх нових та наявних контрагентів: замовників, постачальників та інших партнерів.
Щодо фізичних осіб, то їх мають перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій. Зокрема, при здійсненні оплати через платіжні системи на суму, що дорівнює чи перевищує 30 000 грн. Також, якщо за короткий період з одного рахунку здійснили декілька грошових переказів (навіть в межах порогової суми) – за певних умов це може слугувати приводом для перевірки фізичної особи.
Відповідно до законодавства, належна перевірка в межах фінансового моніторингу включає наступні процеси для юридичних осіб:
Для ідентифікації та верифікації фізичних осіб суб’єкти первинного фінансового моніторингу зокрема встановлюють:
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Згідно ч. 3 статті 1075 ЦКУ Залишок грошових коштів на рахунку видається клієнтові або за його вказівкою чи в порядку, встановленому законом, перераховується на інший рахунок в строки і в порядку, встановлені банківськими правилами.
Тому, подайте в банк заяву про видачу коштів через касу. Аргументуйте це тим, що не маєте іншого банківського рахунку.
Якщо відмовлять - то Вам потрібно відкрити рахунок в іншому банку та після переказу коштів відразу їх зняти.
З повагою, юрист Дерій В.О.!