Задайте питання юристу

884 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Трудове право, 07 грудня 2024, питання №123768

Как передать посылку в СИЗО

Здравствуйте подскажите пожалуйста я отправила посылку укр почтой в СИЗО, она лежит там уже два дня на почте, кто-то из сотрудников СИЗО заберает посылки ?

Відповіді юристів (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Леоніде!

    Посилки та бандеролі, адресовані ув’язненим та засудженим, приймає від поштових відділень персонал СІЗО.

    Розкриття та огляд вмісту посилки і бандеролі здійснює персонал СІЗО у присутності ув’язненого чи засудженого відповідно до порядку огляду посилок (передач) та бандеролей.

    Посилки і бандеролі, адресовані ув’язненим та засудженим, повертають відправникам за їхній рахунок з позначкою «Підлягає поверненню» у випадках:

    • звільнення ув’язненого чи засудженого із СІЗО;
    • смерті ув’язненого чи засудженого;
    • наявності письмової відмови ув’язненого чи засудженого одержати їх.

    Посилки і бандеролі, адресовані засудженим, переведеним до інших СІЗО або установ виконання покарань, пересилаються за рахунок СІЗО або установ виконання покарань за місцем їх нового тримання.

    Посилки та бандеролі мають бути вручені ув’язненим і засудженим не пізніше п’яти робочих днів з дня їх надходження до СІЗО, а в разі тимчасового вибуття цих осіб - з дня їх повернення до СІЗО. Адміністрація СІЗО забезпечує зберігання посилок та бандеролей, однак у разі природного псування їх вмісту відповідальності не несе. Посилки та бандеролі, що надійшли на поштову адресу осіб, які відбувають стягнення у вигляді поміщення у карцер чи дисциплінарний ізолятор, переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери), здають на склад СІЗО для зберігання та вручають ув’язненим і засудженим після закінчення строку їх перебування у цих приміщеннях.

    Адміністрація СІЗО забезпечує зберігання вмісту посилок та бандеролей за умови, якщо вони не були вручені ув’язненим та засудженим у зв’язку з відбуванням ними стягнення, однак у разі природного псування продуктів через їх тривале зберігання відповідальності не несе.

    З повагою, адвокат Айвазян.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України