Начните консультацию с юристом онлайн
Добрый день. Мы с мужем развелись. Он проживает с сожительницей на съемной квартире. Я с младшей дочерью (23 года) в его квартире (он является собственником, мы прописаны). Квартира куплена в браке, но на деньги от продажи предыдущей, которая была подарена мужу его бабушкой. Сейчас он периодически приходит и морально давит на нас для того чтобы мы освободили квартиру. В суд по разделу мы еще не подавали. Это должен делать он или я? И имеет ли он право выселить нас с дочерью? В случае судебного разбирательства если у нас шанс получить часть? Спасибо.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Черновцы, 22 года опыта
Доброго дня, відповідно до Сімейного кодексу України Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя; а також Якщо один із подружжя своєю працею і (або) коштами брав участь в утриманні майна, належного другому з подружжя, в управлінні цим майном чи догляді за ним, то дохід (приплід, дивіденди), одержаний від цього майна, у разі спору за рішенням суду може бути визнаний об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Тобто якщо при розгляді справи щодо розподілу майна довести суду що Ви здійснювали заходи щодо утримання майна вели догляд за цим майном, а також враховуючи що у шлюбі у Вас народилася спільна дитина то є шанс для визнання майна обєктом спільної сумісної власності подружжя. Також хочу зазначити що для досягнення мети необхідно послідовно здійснювати ряд заходів які в своїй сукупності дадуть позитивний результат.
Адвокат, г. Киев, 20 лет опыта
эта квартира не буде совместным имуществом и вы не имеете части - так как квартира куплена на его личные деньги
выписать он вас сможет в судебном порядке при вашем отказе