Задайте вопрос юристу

878 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 05 ноября 2024, вопрос №122300

Чи можна розірвати контракт

Чи можна розірвати контракт якщо народилась третя дитина. Перша дитина не моя біологічна, записана на першого чоловіка але він не сплачує аліменти і дитина проживає з нами, друга дитина моя і народиться третя дитина. Чи можна розірвати контракт і звільнитися від військової служби

Ответы юристов (8)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 2 дня назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Олеже!

    Відповідно до Закону України 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який набрав чинності з 18 травня цього року, Ваша підстава для звільнення виглядає наступним чином:

    26) статтю 26 викласти в такій редакції:

    "Стаття 26. Звільнення з військової служби

    5. Контракт припиняється (розривається), а військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, звільняються з військової служби на підставах:

    Військовослужбовці звільняються з військової служби через сімейні обставини або з інших поважних причин на таких підставах:

    3) під час дії воєнного стану:

    перебування на утриманні у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці;

    Відповідно до Додатку 19 до Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України (пункт 12.11 розділу XII):

    Перелік документів, що подаються з Поданням до звільнення військовослужбовця з військової служби.

    При поданні до звільнення з військової служби за підставою, передбаченою пунктом 13, крім рапорту подаються наступні документи::

    "13) у разі перебування на утриманні у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці (під час дії воєнного стану):

    • копія свідоцтва про народження дітей (трьох і більше) із зазначенням батьківства (материнства) особи;
    • один з документів: копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу з матір’ю (батьком) дітей (трьох і більше) або копія рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком (матір’ю), або рішення органу опіки і піклування про визначення місця проживання з одним з батьків, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти, та участь другого з батьків у їх вихованні, або рішення суду про встановлення факту перебування дітей на утриманні військовослужбовця відповідно до положень статті 315 Цивільного процесуального кодексу України, а також договір про сплату аліментів на дитину;
    • довідка про наявність (відсутність) заборгованості зі сплати аліментів, видану органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законодавством;"

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Олег Клиент 2 дня назад

      отже якщо перша дитина не моя біологічна то все одно можна звільнитись зі служби

      • Гретченко Павло  Євгенович
        Гретченко Павло Євгенович 2 дня назад

        Адвокат, г. Киев, 16 лет опыта

        так але це довгий процес !

      • Айвазян Юрий Климентьевич
        Айвазян Юрий Климентьевич 2 дня назад

        Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

        Общаться в чате

        Так каже закон. Але проблеми з командиром ВЧ, скорше за все, будуть. Все залежить від його доброї волі. Найбільш розповсюджена підстава для відмови: " у дитини є батько" або "усиновлюйте". Проте з тим можна боротися, оскільки закон все ж таки на Вашій стороні.

      • Айвазян Юрий Климентьевич
        Айвазян Юрий Климентьевич 2 дня назад

        Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

        Общаться в чате

        Варто додати, що так або інакше Вам знадобиться адвокат (я, звичайно, не маю на увазі тільки себе!), або правник, добре обізнаний з цим питанням. Це просто добра порада.

      • Гретченко Павло  Євгенович
        Гретченко Павло Євгенович день назад

        Адвокат, г. Киев, 16 лет опыта

        так! але краще зверніться до відповідального та професійного адвоката щоб він вам допоміг у вирішенні данного питання.

    Гретченко Павло  Євгенович
    Гретченко Павло Євгенович 2 дня назад

    Адвокат, г. Киев, 16 лет опыта

    так краще за рішенням суду!

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Якщо біологічний батько не має заборгованості по аліментам та не позбавлений батьківських прав - Вам відмовлять у звільненні.

    Щоб не було проблем - Вам потрібно усиновити дитину.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Судебные решения 365 1 23 окт. 2024
Официальный блог Юристы.UA 166 0 22 окт. 2024
Событие 246 0 22 окт. 2024
Законы 2064 3 2 окт. 2024