Начните консультацию с юристом онлайн
Дякую за змістовну відповідь по попередньому зверненю.
Нові обставини мої справи. Не зараховується в стаж період роботи на малому підприїмстві з 1993 по 2001роки.
Головна причина що при вступі на роботу була печатка зразка тих років тобто без номера на ті печатці, такаж печатка і залишилась при звільнені тобто без цифр (чи що там мало бути)
Питання чи може це бути причиною не зарахування стажу. Всі записи зроблені коректно, печатку видно чітко.
Дякую за відповідь.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Харьков, 26 лет опыта
Головна причина що при вступі на роботу була печатка зразка тих років тобто без номера на ті печатці, такаж печатка і залишилась при звільнені тобто без цифр (чи що там мало бути)
Питання чи може це бути причиною не зарахування стажу. Всі записи зроблені коректно, печатку видно чітко.
У Вас є письмова відмова ПФ в зарахуванні до страхового стажу певного періоду Вашої роботи? В залежності від того, на що посилається ПФ у своїй відмові (якщо така була) і потрібно вибудовувати свою позицію для захисту своїх інтересів в суді. Є архівні документи того підприємства, можна буде звірити відтиски печати у Вас в трудовій книжці та на інших документах підприємства. В архіві зберігаються кадрові документи та зарплатні відомості, які такох можуть бути підтвердженням трудвого стажу.
Адвокат, г. Харьков, 20 лет опыта
Доброго дня, свій трудовий стаж для нарахування пенсії ви також можете підтвердити іншими методами. Таке розяснення надав ПФУ.https://www.pfu.gov.ua/od/260348-yak-pidtverdyty-strahovyj-stazh/
" Але, як довести наявність страхового стажу, коли запис до трудової книжки не внесено, або, через недбалість працівників, що відповідали за ведення трудової книжки, запис внесено неправильно? У такому випадку слід скористатися Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.1993 № 637.
У відповідності із цим Порядком для підтвердження страхового стажу особа може надати:
При відсутності вищевказаних документів, як доказ стажу роботи приймаються членські квитки профспілок. Але, слід мати на увазі, що до страхового стажу підлягають зарахуванню лише періоди, за які наявні відмітки про сплату членських внесків.
У разі неможливості підтвердити стаж робот архівними документами через їх відсутність – у зв’язку з воєнними діями, стихійним лихом, аваріями, катастрофами або іншими надзвичайними ситуаціями – стаж роботи, що дає право на пенсію, встановлюється на підставі показань не менше ніж двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботи на одному підприємстві, в установі, організації (в тому числі колгоспі) або в одній системі.
За відсутності документів про період роботи і неможливісті їх одержання внаслідок ліквідації підприємства або через відсутність архівних даних з інших причин, ніж ті, що зазначені вище, стаж можливо підтвердити на підставі показань не менше ніж двох свідків, які б знали заявника по спільній з ним роботи на одному підприємстві, в установі, організації (в тому числі колгоспі) або в одній системі і мали б документи про власну роботу за той час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.
Опитування свідків проводиться органами Пенсійного фонду України.