Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 03 ноября 2022, вопрос №75302

Непридатність до служби тяжкопораненого

Доброго дня
Допоможіть будь-ласка в такому питанні.
Військовий чоловік отримав тяжке поранення під час бойових дій.
Була проведена операція торакоцентезу, дренування плевральної порожнини, лапаротомія, ушивання печінки, діафрагми, видалення стороннього тіла (металевого осколку) шлунку, ушивання шлунку, санація та дренування черевної порожнини, хірургічна обробка рани після вогнепального осколкового сліпого поранення грудної клітки та живота . Поранення з ушкодженням правої легені, печінки з тривалою кровотечею шлунку, гемопневмотораксом, гемоперитонемумом з вираженим больовим синдромом.
Після всього цього лікарі пишуть висновок ВЛК, що він обмежено придатний до служби. І кажуть, що їм заборонено писати, що непридатний взагалі, лише в окремих випадках обмежено придатний.
Чоловік за станом здоров'я заледве ходить, сидіти важко.
Чи можливо домогтися висновку про непридатність до служби? Які дії ми можемо здійснити щоб добитися справедливості?
І чи можливо при обмеженій придатності отримати відпустку та виїхати на час відпустки до родини за кордон?

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Лілія!

    Чоловіку треба писати рапорт до командири частини чи до начальника шпиталю, де івн можливо лікується, та оскаржувати рішення ВЛК! Я знаю, як це робити і можу реально Вам допомогти, підготувавши для Вас таку скаргу у вищестоячу комісію або в суд, але для того треба звернутись до мене персонально, натиснувши відповідну зелену кнопку бля мого фото.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України