Начните консультацию с юристом онлайн
Я уже получил ответ на свой вопрос и знаю что в наказе 402 в табличках есть описание, с какими болезнями и где могут служить. Но я не понял ещё такой момент:
1. А если в табличке не указана статья какая нужно мне, то как это считать?
2. Меня интересует именно статья 57 Б, обмежено придатный. Я не нашёл ни в одной из таблиц именно эту категорию людей.... Как это воспринимать? Кто-то может подсказать где эта категория может проходить службу и с какими ограничениями?
Спасибо за помощь.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Вадиме!
Це означає, що спеціальних обмежень чи конкретних визначень в згаданій статті Розкладу хвороб не передбачено.
Згідно пункту б) статті 57 РХ Ви можете бути визначені "тимчасово непридатним" або "обмежено придатним". Що стосується останнього, то у відповідності з пунктом г) статті 20.3 Наказу МОУ №402 від 14 серпня 2008 року Про затвердження Положення про військово-лікарську експфертизу в Збройних Силах України:
"г) "Обмежено придатний до військової служби"
Одночасно з постановою ВЛК в індивідуальному порядку з урахуванням військової спеціальності, займаної посади, віку, роботи, що фактично виконується, пристосованості до неї того, хто пройшов медичний огляд, у постанові у довільній формі вказується, які види служби та роботи протипоказані цій особі. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, - непридатні до служби у високомобільних десантних військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах. Військовослужбовці, визнані обмежено придатними до військової служби, придатні до служби у частинах (підрозділах) забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах.".
Виходячи з логіки зазначеного пункту Положення та фізичних особливостей кожного окремого військовослужбовця в більшості випадків особам цієї категорії категорично заборонена важка фізична праця, я також надмірні емоційно-психологічні навантаження!
В таких випадках Ви у статусі військовослужбовця можете:
по-перше, вимагати роз'яснення незаконного наказу командира;
по-друге, оскаржувати такий наказ до вищого командування або ж прямо до суду!
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Рішення про придатність або непридатність особи приймається виключно військово-лікарською комісією, яка у своїй діяльності керується Положенням про військово-лікарську експертизу у Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402.
Для більш-менш точного висновку ВЛК по Вашій ситуації потрібно аналізувати медичні документи та їх хронологію.
Всього доброго. Успіхів! З повагою!