Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 10 апреля 2024, вопрос №105190

Поправки к закону о мобилизации

Добрый день. Я правильно понимаю что ст 37 урезали в пунктах исключения с воинского учота? Оставили только 4 пункта ,тойсть ранее судимые по тяжким теперь не подлежат исключению с учота? Как с теми кто уже был исключон ,их повторно возьмут на учот?

Ответы юристов (6)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас.

    Так, Ви все розумієте вірно. Але якщо особа до цього була виключена з обліку, на неї не можуть поширюватися норми можливого нового законодавства. Втім, як буде на практиці - сказати складно. Багато в чому визначальною буде судова практика.

    З повагою!

    • Алексей Клиент 7 месяцев назад
      Ну один раз уже был прицендент с повторным взятием на учот тех кого сняли по возрасту 40 лет,поэтому все возможно и в этой истории .спасибо за ответ
    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олексію!

    Ніхто не знаю достеменно, як це буде виглядати в результаті, але можу точно сказати, що осіб згаданої Вами категорії не будуть мобілізовувати й надалі без їхньої доброї волі.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Алексей Клиент 7 месяцев назад

      Спасибо за ответ

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Прошу! Завжди радий бути корисним.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 7 месяцев назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Доброго вечора!

    КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

    (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, № 30, ст. 141):

    Конституція України | від 28.06.1996 № 254к/96-ВР (rada.gov.ua)

    "Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

    Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.

    Всього доброго

Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024