Начните консультацию с юристом онлайн
Добрий день. Скажіть будь-ласка про практичний механізм отримання акту про встановлення догляду (на даний момент), бо можливо кілька варіантів дій:
-Звернутись в відділ соціального захисту місцевої РДА, отримати акт і з ним йти в ТЦК для отриманя відстрочки;
-Звернутись в відділ соціального захисту місцевої РДА та йти в ТЦК без акту встановлення догляду;(взаємодіють між собою);
-Звернутись в ТЦК і вони звертаються в відділ соціального захисту місцевої РДА, де викладені факти будуть перевірені і вони дають відповідь в ТЦК.
Який з варіатів дій є правильним і відповідним законодавству та підзаконним актам?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Тарасе!
-Звернутись в відділ соціального захисту місцевої РДА, отримати акт і з ним йти в ТЦК для отриманя відстрочки - таким чином РДА не зможе отримати матеріали від ТЦК, які повинна врахувати при складанні акту.
-Звернутись в відділ соціального захисту місцевої РДА та йти в ТЦК без акту встановлення догляду;(взаємодіють між собою) - в принципі, так. Ви подасте заяву, потім йдете до ТЦК, вони перевіряють Ваші документи і надсилають до виконкому. Останній в свою чергу складає акт з урахуванням матеріалів від ТЦК. Якщо ж ТЦК не погодить Ваші документи, то і акт Вам не видадуть.
Районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки або його відокремлений відділ перевіряє перебування такого військовозобов’язаного на військовому обліку, родинні зв’язки військовозобов’язаної особи та особи, яка потребує догляду (постійного догляду), наявність інших зареєстрованих/задекларованих осіб за адресою місця проживання або адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання особи, яка потребує догляду, з використанням відомостей Державного електронного реєстру військовозобов’язаних України, Державного реєстру актів цивільного стану громадян та Єдиного державного демографічного реєстру, інших інформаційних систем, реєстрів та баз даних, у тому числі шляхом інформаційного обміну. Матеріали за результатами перевірки надсилаються керівнику виконавчого органу місцевого самоврядування за адресою місця проживання або адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання військовозобов’язаного, який здійснює догляд.
-Звернутись в ТЦК і вони звертаються в відділ соціального захисту місцевої РДА, де викладені факти будуть перевірені і вони дають відповідь в ТЦК - ні, оскільки Постанова 560 передбачає Ваше звернення до РДА.
З повагою, адвокат Айвазян.
А чи згідно законодавства може бути відмовлено в відстрочці якщо військовозобовязаний і особа яка потребує догляду зареєстровані за різними адресами?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеУ законодавстві не визначені умови щодо підстав відмови у відстрочці. Так само, як і не зазначено, що потрібно мати спільне місце реєстрації.
Районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки або його відокремлений відділ перевіряє перебування такого військовозобов’язаного на військовому обліку, родинні зв’язки військовозобов’язаної особи та особи, яка потребує догляду (постійного догляду), наявність інших зареєстрованих/задекларованих осіб за адресою місця проживання або адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання особи, яка потребує догляду.