Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Административное право, 14 января 2023, вопрос №78598

Чи можна в будинку на дві частини голосно слухати музику?

Чи можна в будинку на дві частини голосно слухати музику, і до скількох годин це можна робити ? І як можна вплинути на сусідів, які роблять через це сварки, та надзванюють?

Ответы юристов (2)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, після 22.00 не можно гучно слухати музику. Викликайте поліцію. Якщо порушення будуть систематичні поліція має право вилучити аудіо прилад або інше.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович год назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Олександре!

    Згідно зі статтею 24 закону України "Про Забезпеченні санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", підприємства, організації, а також фізичні особи при проведенні будь-якого виду діяльності не повинні перевищувати рівень шуму, який встановлено санітарними нормами для таких приміщень і таких територій, як житлові будинки, прибудинкові території, установи освіти і культури, а також інші приміщення, в яких можуть перебувати люди як постійно, так і тимчасово.

    Якщо шум виробляє якась будівельна техніка, то її вже не можна використовувати з 9-ї години вечора.

    Зверніть увагу, що проведення ремонтів у вихідні і святкові дні заборонене. Але якщо ви домовитеся з вашими сусідами і вони погодяться, то ремонт у такі дні ви можете проводити.

    Які ж норми шуму передбачені санітарними нормами? Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я від 22 лютого 2014 року, максимальний рівень шуму, який дозволений у будинках і квартирах становить:

    - вдень : 50 децибел,

    - вночі : 40 децибел.

    - для готелю або гуртожитку 55 : максимальний рівень шуму вдень ??і 45 : вночі.

    Для прикладу, 35 децибел – це цокання настінного годинника, 45 децибел – це шум розмови, 65 – це шум гучної розмови.

    Сусіди також можуть звернутися до місцевого органу Держпродспоживслужби. Саме вони уповноважені розглядати такі питання і складати акти.

    Для того ж, аби звернутися до суду, їм потрібно зібрати всі докази перевищення шуму. Це довідки, акти, протоколи, свідки, аудіо- та відеофіксація. Також вони можуть зробити екологічну експертизу. Однак вона платна і доречна тоді, коли шум постійний.

    ТАК ЩО ШАНСІВ ЗАВАЖАТ И ВАМ ЖИТИ В НИХ НЕБАГАТО!

    Виникнуть додаткові питання, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого профілю. Буду радий на них відповісти!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA