Начните консультацию с юристом онлайн
Вітаю. Якщо з моменту вручення повістки і не явки по ній пройшло більше двох місяців, чи можуть в такому випадку притягнути до адмін відповідальності? адже термін для притягнення до відповідальності по адмінстаттям 2 місяці.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Теоретично можливо все, але Ви зможете оскаржити таку постанову в судовому порядку.
Успіхів.
Юрист, г. Днепр, 25 лет опыта
Общаться в чатеПритягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку відбувається наступним чином:
У кожному районному ТЦК та СП (включно з відділами) є особи, які уповноважені на складання адміністративних протоколів. Представники ТЦК складають протокол, у якому зазначаються:
дата і місце його складення, посада, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка склала протокол;
Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності.
У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання. Також у протоколі зазначається дата і час розгляду даної справи. Це може бути у той же день, або інша дата протягом 14 днів.
Протокол складається у двох примірниках, один з яких видають військовозобов’язаному.
Право на розгляд справи має лише начальник районного (міського ТЦК та СП). У призначені день та час він розглядає справу, вислуховує військовозобов’язаного, якщо він з’явився, або вивчає його письмові пояснення, якщо вони подані. За результатом розгляду, якщо є підстави для притягнення військовозобов’язаного до відповідальності, керівник ТЦК виносить постанову, якою, крім іншого, визначено розмір штрафу, вручає її військовозобов’язаному або направляє поштою, якщо він не з’явився на розгляд справи.
Якщо людина, щодо якої складена постанова, не згодна із нею, то має право оскаржити її в суді. Строк оскарження — 10 днів. Якщо протягом 15 днів громадянин не сплатив штраф та не оскаржив постанову у суді — постанова передається до виконавчої служби. Виконавча служба здійснює примусове стягнення, але вже у подвійному розмірі від суми штрафу. Також доведеться заплатити виконавчий збір.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Валерію!
.Обчислення строків адміністративного стягнення, як визначено в ст. 37 КпАП, залежить від його виду. Так, строк адміністративного арешту обчислюється добами, виправних робіт — місяцями, а позбавлення спеціального права — роками, місяцями або днями. Перебіг строку адміністративного стягнення розпочинається в той день (якщо він обчислюється місяцями й роками) або час (якщо він обчислюється добами), в який винесено постанову про накладення стягнення.
У ст. 38 КпАП встановлено строки, після закінчення яких виключається накладення адміністративного стягнення. За загальним правилом адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а за триваючого правопорушення — два місяці з дня його виявлення.
З повагою, адвокат Айвазян.