Задайте вопрос юристу

889 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 15 января 2025, вопрос №125512

Звільнення з військової служби

Доброго дня як звільнитися з військової служби якщо в теперішньому шлюбі є двоє дітей , від першого шлюбу теж є дитина. На аліменти бивша дружина не подавала. Свідоцтво про народження не дає. Мені свідоцтво брати в ЗАГСІ та які подальші мої дії? Чи потрібно підтверджувати утримання дитини від першого шлюбу?

Ответы юристов (10)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Юрію!

    При звільненні Ви повинні надати до рапорту наступні документи:

    у разі перебування на утриманні у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці (під час дії воєнного стану):

    • копія свідоцтва про народження дітей (трьох і більше) із зазначенням батьківства (материнства) особи;
    • один з документів: копія свідоцтва про реєстрацію шлюбу з матір’ю (батьком) дітей (трьох і більше) або копія рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком (матір’ю), або рішення органу опіки і піклування про визначення місця проживання з одним з батьків, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти, та участь другого з батьків у їх вихованні, або рішення суду про встановлення факту перебування дітей на утриманні військовослужбовця відповідно до положень статті 315 Цивільного процесуального кодексу України, а також договір про сплату аліментів на дитину;
    • довідка про наявність (відсутність) заборгованості зі сплати аліментів, видану органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем у порядку, встановленому законодавством.
    Мені свідоцтво брати в ЗАГСІ та які подальші мої дії?

    Так, Вам потрібно отримати в РАЦС дублкат свідоцтва про нардження дитини.

    Чи потрібно підтверджувати утримання дитини від першого шлюбу?

    Так. Якщо Ви офіційно не сплачуєте аліменти, Вам необхідно укласти із колишньою дружиною договір про Вашу участь у вихованні та утриманні дитини. Ви допомагаєте дитині матеріально станом на зараз?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Юрій Клиент день назад

      Колишня дружина не потребує від мене допомоги. Якщо вона не захочить заключити договір у вихованні та утриманні дитини, які подальші дії? Можливо взяти довідку з виконавчої служби щьо вона на аліменти не подавала? Дякую за відповідь!!!

      • Айвазян Юрій Климентійович

        Вам потрібно підтвердити, що Ви утримаєте свою дитину. У який спосіб Ви збираєтесь це зробити?

        • Юрій Клиент день назад

          А якщо дружина напише розписку, щьо претензій не має, чи тут вичерпний перелік?

          • Айвазян Юрій Климентійович

            Ні, так не вийде. Цей перелік є вичерпним.

    Юрій Клиент день назад

    Дякую я так розумію, щоб підтвердити факт утримання потрібно звернутися до нотаріуса з договором про виховання та утримання дитини. А цей договір може заключити представник по довіреності. Дякую за відповідь.

    • Айвазян Юрій Климентійович

      Так, Ви вірно розумієте. Такий договір підлягає нотаріальному посвідченню. І так, Ви можете надати довіреність іншій особі на укладання такого договіру, оскільки знаходитесь на військовій службі.

      • Юрій Клиент день назад

        Дякую велике за допомогу!!!

        • Айвазян Юрій Климентійович

          Прошу, Юрію! Вдачі Вам!

    Айвазян Юрій Климентійович
    Айвазян Юрій Климентійович час назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Через Армія+ не вийде потрапити до тієї частини, в яку бажаєте. Там є конкретні 17 частин, до яких повертають.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA