Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Семейное право, 03 июля 2020, вопрос №23479

Аліменти по сумі фактичного доходу

Чоловік платить аліменти у сумі 1300 грн, так як числиться як безробітний. Але по факту на його жінку зареєстрований бізнес, яким займаються обоє і дохід явно не мінімальний. Чи можна розраховувати на чесну суму аліментів у даному випадку чи лише на ту, яка прив'язана до паперу?

Ответы юристов (1)

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен 4 года назад

    Адвокат, г. Днепр, 26 лет опыта

    Добрый день!

    В соответствии со статьей 181 Семейного кодекса Украины:

    За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина.

    Спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, змінюється за рішенням суду за позовом одержувача аліментів.

    В данной ситуации на размер алиментов влияет только доход одного из родителей ребенка ( в Вашем случае отец ребенка) и никакого отношения к Вашему ребенку доходы его нынешней супруги не имеют. Алименты взыскиваются только с доходов отца.

    Если отец ребенка не стремится трудоустроиться (в связи с чем ребенок получает установленный законом минимум) - можно попробовать изменить способ взыскания алиментов - установить его в твердой денежной единице. Для этого нужно обратиться с соответствующим заявлением в суд.

    В случае необходимости - обращайтесь.Мои контакты в моем профиле на данном сайте или в Єдиному державному реєстрі адвокатів України. С уважением, адвокат Власенко Татьяна Валериевна


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA