Начните консультацию с юристом онлайн
Здравствуйте. Принят на работу 14.01, нужно уволится в связи с переездом. Хочу сохранить то что заработал и уволится без отработки, подскажите как сделать правильно ? Говорят что если сразу уходить не заплатят
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Харьков, 8 лет опыта
Здравствуйте, говорить можно разное. Но по закону Вас должны уволить в тот срок о котором Вы просите, в частности, в связи в переездом в другой город.
Просто укажите это обстоятельство в заявлении и желательно подтвердите документами Ваш отъезд.
Адвокат, г. Днепр, 26 лет опыта
Добрый день!
Данный вопрос регулируется нормами Кодекса законов о труде:
Стаття 38. Розірвання трудового договору, укладеного на невизначений строк, з ініціативи працівника
Працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні. У разі, коли заява працівника про звільнення з роботи за власним бажанням зумовлена неможливістю продовжувати роботу (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин), власник або уповноважений ним орган повинен розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник.
Пишите заявление, указывайте причину невозможности продолжать работу. Рассчитаться с Вами должны в день Вашего увольтнения.
С уважением, адвокат Татьяна Власенко