Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
912 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Працюю у КЗ" Центр надання соціальних послуг селищна рада"( фахівцем)в мене 40 год.робочий тиждень.У день 8 год + 1 год обіду.В минуло я вчитель.Мені пропонують 9 год.у школі викладати, дуже треба вчителя( це пів ставки) ставка=18 год. Чи можу я на законних підставах поєднувати основну роботу з додатковою? По факту я хочу на основній роботі працювати 30 год., на додатковій 9 -10. Але керівництво погоджується тільки на 0,5 ставки ( 4 год.) у день.Пояснюючи що оплата зарплати не погодинна, на основній роботі, а уклад. І, так, як я хочу не можливо.Все ж я думаю по іншому. В 40 год.я вміщаюсь.Основна робота відрізняється специфікую роботи педагогічної. Так, я розумію, що фактично це пів ставки,але все ж , якщо брати години , то все виходить.Якщо ж я піду на пів ставки на основній роботі + 9 год. у школі, то по заробітній платі я програю, виходить менше, ніж просто працювати на одній роботі, тому мені не вигідний такий варіант.Якщо мені допоможете, буду дуже вдячна.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Юрист, м. Київ, 9 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Не можна допускати, щоб працівник-сумісник виконував свої трудові обов'язки одночасно (в одні й ті ж години) за основним місцем роботи і місцем роботи за сумісництвом.
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ірина!
ЦК Профспілки звернувся до МОН, Уряду та профільного Комітету ВРУ з приводу необхідності у зв’язку зі скасуванням постанови КМУ “Про роботу за сумісництвом відновлення Переліку робіт, які не вважалися сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій” № 245.
Профспілка працівників освіти і науки наголошує, що скасування цього Переліку позбавляє можливості багатьох висококваліфікованих фахівців, серед яких педагогічні, науково-педагогічні працівники, а також працівники відділів та управлінь освіти, інших органів, які переважно є вчителями та викладачами, виконувати зазначені види робіт впродовж основного робочого часу, забезпечуючи налагоджений освітній процес.
Зокрема роботою, яка не вважалася сумісництвом, визнавалася педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 годин на рік. Саме цей вид роботи виконували педагогічні працівники
Виникне потреба у отриманні додаткових роз'яснень, з радістю готовий їх надати!
З повагою, адвокат Айвазян.