Приступа Юлія Юріївна

Юрист Мариуполь

данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого


Практикуючий студент-клініцист Юридичної клініки "Феміда" Донецького державного університету управління. Маю в наробітку позови про розлучення, призначення аліментів, позбавлення батьківських прав, втрата права користування житлом Звертайтеся з запитаннями, буду рада допомогти.


данный юрист не зарегистрирован на портале, мы подберем вам другого

Витяги сформовані відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012 № 5076-VI http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17. Джерело інформації: "ЄДИНИЙ РЕЄСТР АДВОКАТІВ УКРАЇНИ" erau.unba.org.ua.

Єдиний реєстр адвокатів України був створений та почав функціонувати з 16 січня 2013 року на підставі Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" та Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 26 (із змінами та доповненнями).

Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації. Актуалізація інформації проводиться систематично - 1 раз у квартал.

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на Джерело. Інтернет-видання та засоби масової інформації можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на офіційний веб-сайт Національної Асоціації Адвокатів України erau.unba.org.ua. Заборонено передрук та використання матеріалів, у яких міститься посилання на інші інтернет-видання та засоби масової інформації.


Другие адвокаты и юристы из города Мариуполь

Іванова Тетяна Борисівна

Адвокат, г. Мариуполь

Возраст: 53 года 14 лет опыта На проекте 1 год
Всего консультаций: 302 Платных консультаций: 10

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Наследств...

7 отзывов

Юлия Антоновна

Адвокат, г. Мариуполь

Возраст: 14 лет опыта На проекте 9 месяцев
Всего консультаций: 197 Платных консультаций: 9

Гражданское право, Наследство, Земельное право, ДТП, транспо...

3 отзывов

Веденєєва Наталя Сергіївна

Адвокат, г. Мариуполь

Возраст: 45 лет 23 года опыта На проекте 1 год
Всего консультаций: 2 Платных консультаций: 0

Судебная практика, Банковское право, Хозяйственное право, Ад...

1 отзыв

Денисов Николай Сергеевич

Адвокат, г. Мариуполь

Возраст: 36 лет 13 лет опыта На проекте 1 год
Всего консультаций: 1 Платных консультаций: 1

Гражданское право, Трудовое право, Семейное право, Недвижимо...

нет отзывов